Sterowe Patio

Wakacyjna zabawa na patio CH Ster!

Wakacyjna zabawa na patio CH Ster!

Przez cały okres letni wszystkie dzieci mogą uczestniczyć w specjalnych warsztatach pod nazwą Wakacyjne Patio. Bańki mydlane, brokatowe tatuaże, gry podwórkowe, zabawy i konkursy – wszystko to znajdziecie na patio naszego Centrum.

Wspaniała zabawa pod chmurką przez całe lato.

 

Zapraszamy Was na najlepszy plac zabaw w okolicy! Tutaj codziennie, w godzinach otwarcia naszego Centrum, przez cały okres wiosenno – letni, królują atrakcje skierowane do wszystkich najmłodszych – skakance, dmuchańce i piaskownica w rozmiarze XXL. W okresie wakacyjnym Wasze dzieci mogą także skorzystać z animacji, połączonych z zabawami ruchowymi i twórczymi warsztatami. Wakacyjne Patio to fantastyczna, kreatywna zabawa na świeżym powietrzu.

Nastrojowe rozpoczęcie weekendu!

Nastrojowe rozpoczęcie weekendu!

W letnie piątkowe wieczory na patio CH Ster gościła muzyczna scena, na której występujące zespoły, wprowadzały wszystkich w cudowny, nastrojowy klimat. Muzyka na żywo sprawiła, że każdy mógł wkroczyć w nadchodzący weekend we wspaniałym humorze.

Nastrojowe patio z nastrojową muzyką na żywo.

 

Jeżeli jesteście miłośnikami muzyki na żywo, to w okresie wakacyjnym mogliście odwiedzić na nasze patio, które w piątkowe wieczory zamieniało się w kameralną estradę muzyczną. Nastrojową atmosferę mogliście poczuć dzięki zespołom muzycznym, których występy serwowały wspaniała ucztę dla duszy. Jeżeli szukaliście czegoś dla ciała, to z pewnością mogliscie to znaleźć w naszym specjalnym menu z zimnymi napojami i przekąskami, które specjalnie dla Was przygotowały punkty gastronomiczne naszego Centrum.

Zielono i kwiatowo na patio!

Zielono i kwiatowo na patio!

Wszyscy miłośnicy prac ogrodniczych na naszym patio znajdą duże stoisko, oferujące szeroki wybór różnego rodzaju kwiatów, sadzonek i roślin ogrodowych. Punkt czynny jest w okresie wiosenno - letnim w godzinach otwarcia Centrum.