Sterowe Patio

Wakacyjna zabawa na patio CH Ster!

Wakacyjna zabawa na patio CH Ster!

Przez cały okres letni wszystkie dzieci mogą uczestniczyć w specjalnych warsztatach pod nazwą Wakacyjne Patio. Bańki mydlane, brokatowe tatuaże, gry podwórkowe, zabawy i konkursy – wszystko to znajdziecie na patio naszego Centrum.

Wspaniała zabawa pod chmurką przez całe lato.

 

Zapraszamy Was na najlepszy plac zabaw w okolicy! Tutaj codziennie, w godzinach otwarcia naszego Centrum, przez cały okres wiosenno – letni, królują atrakcje skierowane do wszystkich najmłodszych – skakańce, dmuchańce i piaskownica w rozmiarze XXL. W okresie wakacyjnym Wasze dzieci mogą także skorzystać z animacji, połączonych z zabawami ruchowymi i twórczymi warsztatami. Wakacyjne Patio to fantastyczna, kreatywna zabawa na świeżym powietrzu.

 

Kiedy? Każda sobota lipca i sierpnia, godz. 12:00-18:00

Muzyczna zabawa dla każdego!

Muzyczna zabawa dla każdego!

Jak najlepiej wejść w weekend? Tanecznym krokiem! Jest to możliwe dzięki sąsiedzkim potańcówkom, które w okresie wakacyjnym odbywają się na patio naszego Centrum. Muzyka na żywo oraz znane i lubiane hity to przepis na udaną zabawę dla osób w każdym wieku.

Rozrywkowe patio z muzyką na żywo.

 

W lecie nie może Was zabraknąć na naszych sąsiedzkich potańcówkach organizowanych pod chmurką, na patio naszego Centrum. Dwa razy w miesiącu, w okresie wakacyjnym, zapraszamy Was na imprezę taneczną, podczas której będzie można bawić się do Waszych ulubionych hitów, wykonywanych na żywo przez zespół muzyczny. Oprócz muzycznych rytmów czeka na Was specjalne menu, które specjalnie dla Was przygotowały punkty gastronomiczne naszego Centrum.

 

Kiedy? 12,26 lipca oraz  9,23 sierpnia, godz. 17:00-20:00

 

Zielono i kwiatowo na patio!

Zielono i kwiatowo na patio!

Wszyscy miłośnicy prac ogrodniczych na naszym patio znajdą duże stoisko, oferujące szeroki wybór różnego rodzaju kwiatów, sadzonek i roślin ogrodowych. Punkt czynny jest w okresie wiosenno - letnim w godzinach otwarcia Centrum.