Sterowe Patio

Wakacyjna zabawa na patio CH Ster!

Wakacyjna zabawa na patio CH Ster!

Przez cały okres letni wszystkie dzieci mogą uczestniczyć w specjalnych warsztatach pod nazwą Wakacyjne Patio. Bańki mydlane, brokatowe tatuaże, gry podwórkowe, zabawy i konkursy – wszystko to znajdziecie na patio naszego Centrum.

Wspaniała zabawa pod chmurką przez całe lato.

 

Zapraszamy Was na najlepszy plac zabaw w okolicy! Tutaj codziennie, w godzinach otwarcia naszego Centrum, przez cały okres wiosenno – letni, królują atrakcje skierowane do wszystkich najmłodszych – skakance, dmuchańce i piaskownica w rozmiarze XXL. W okresie wakacyjnym Wasze dzieci mogą także skorzystać z animacji, połączonych z zabawami ruchowymi i twórczymi warsztatami. Wakacyjne Patio to fantastyczna, kreatywna zabawa na świeżym powietrzu. Podczas zajęć najmłodsi mogą brać także udział w programie Steraków.

 

Wakacyjne Patio, patio CH Ster:

- każda sobota miesiąca (od czerwca do sierpnia), w godz. 12.00-18:00

 

Sprawdźcie termin najbliższej edycji.

Nastrojowe rozpoczęcie weekendu!

Nastrojowe rozpoczęcie weekendu!

W letnie piątkowe wieczory na patio CH Ster gości muzyczna scena, na której występujące zespoły, wprowadzają wszystkich w cudowny, nastrojowy klimat. Muzyka na żywo sprawi, że każdy wkroczy w nadchodzący weekend we wspaniałym humorze.

Nastrojowe patio z nastrojową muzyką na żywo.

 

Jeżeli jesteście miłośnikami muzyki na żywo, to zapraszamy na nasze patio, które w piątkowe wieczory zamieni się w kameralna estradę muzyczną. Nastrojową atmosferę poczujecie dzięki zespołom muzycznym, których występy zaserwują wspaniała ucztę dla duszy. Jeżeli szukacie czegoś dla ciała, to z pewnością to znajdziecie w naszym specjalnym menu z zimnymi napojami i przekąskami, które specjalnie dla Was przygotowały punkty gastronomiczne naszego Centrum. Zapewniamy niezapomniane wrażenia.  

 

Nastrojowe Patio, patio CH Ster:

- wybrane piątki (od lipca do sierpnia), w godz. 18.00-20:00

 

Sprawdźcie termin najbliższej edycji.

Zielono i kwiatowo na patio!

Zielono i kwiatowo na patio!

Wszyscy miłośnicy prac ogrodniczych na naszym patio znajdą duże stoisko, oferujące szeroki wybór różnego rodzaju kwiatów, sadzonek i roślin ogrodowych. Punkt czynny jest w okresie wiosenno - letnim w godzinach otwarcia Centrum.