Ster dzieciom

U nas maluchy bawią się najlepiej!

U nas maluchy bawią się najlepiej!

Akademia Twórczego Malucha to spotkania organizowane z myślą o najmłodszych, podczas których grupa profesjonalnych animatorów prezentuje spektakle teatralne, a także prowadzi twórcze warsztaty, pobudzające dziecięcą wyobraźnię.

Świat kreatywnej zabawy, bajek i opowieści pełnych fantastycznych przygód. 

 

Twoje dziecko lubi bajki, teatrzyki i animacje? Zabierz swojego malucha na nasze wyjątkowe warsztaty i spraw, że kreatywnie spędzi czas, w niepowtarzalnej atmosferze. Dzięki naszym animatorom Twoje dziecko przeniesie się w pełen fantazji świat bajek i niesamowitych opowieści. Wydarzenia przeprowadzane są w specjalnie wydzielonej strefie na pasażu, z wygodnymi poduchami i pufami, aby wszyscy uczestnicy czuli się bezpiecznie i komfortowo.

Wstęp na zajęcia jest bezpłatny i nie trzeba się na nie wcześniej zapisywać.

 

Akademia Twórczego Malucha, strefa Foodcourt:

- trzecia sobota miesiąca (poza okresem letnim)

12.00 - animacje i zabawy ruchowe
14:00 - spektakl dla dzieci
12.00-16.00 - zapraszamy Was na nasze specjalne stoiska promocyjne: do kącika plastycznego, kącika z grami oraz na stoisko z malowaniem buziek i skręcaniem baloników
Najlepsza zabawa w każdym wieku!

Najlepsza zabawa w każdym wieku!

Od dawna dokładamy wszelkich starań, aby wszyscy najmłodsi czuli się u nas wspaniale. Dwa place zabaw i strefa letnich zabaw na patio to wyjątkowe atrakcje, które pozostają do ich dyspozycji przez cały czas otwarcia naszego Centrum.

Zabawa dla małych i tych większych na naszych placach zabaw. 

 

Drodzy Rodzice, możecie sprawić, że wizyta w naszym Centrum będzie miłym spędzeniem czasu nie tylko dla Was, ale także dla Waszych pociech. Wszystko za sprawą stref dla najmłodszych. Pierwsza z nich znajduje się na foodcourcie  - idealna dla wszystkich miłośników zabaw ruchowych. Kolejną znaleźć można przy sklepie Duka. Wyposażona ona został w kolorowe, funkcjonalne elementy, doskonałe do użytkowania przez dzieci w wieku przedszkolnym. W okresie letnim na dzieci czeka patio z piaskownicą XXL i dmuchańcami.

 

Zobaczcie na mapie, gdzie znajdują się place zabaw.

Wakacyjna zabawa na patio CH Ster!

Wakacyjna zabawa na patio CH Ster!

Przez cały okres letni wszystkie dzieci mogą uczestniczyć w specjalnych warsztatach pod nazwą Wakacyjne Patio. Bańki mydlane, brokatowe tatuaże, gry podwórkowe, zabawy i konkursy – wszystko to znajdziecie na patio naszego Centrum.

Wspaniała zabawa pod chmurką przez całe lato. 

 

Zapraszamy Was na najlepszy plac zabaw w okolicy! Tutaj codziennie, w godzinach otwarcia naszego Centrum, przez cały okres wiosenno – letni, królują atrakcje skierowane do wszystkich najmłodszych – skakance, dmuchańce i piaskownica w rozmiarze XXL. W okresie wakacyjnym Wasze dzieci mogą także skorzystać z animacji, połączonych z zabawami ruchowymi i twórczymi warsztatami. Wakacyjne Patio to fantastyczna, kreatywna zabawa na świeżym powietrzu.