Ster dzieciom

U nas maluchy bawią się najlepiej!

U nas maluchy bawią się najlepiej!

Akademia Twórczego Malucha to spotkania organizowane z myślą o najmłodszych, podczas których grupa profesjonalnych animatorów prezentuje spektakle teatralne, a także prowadzi twórcze warsztaty, pobudzające dziecięcą wyobraźnię.

Świat kreatywnej zabawy, bajek i opowieści pełnych fantastycznych przygód. 

 

Twoje dziecko lubi bajki, teatrzyki i animacje? Zabierz swojego malucha na nasze wyjątkowe warsztaty i spraw, że kreatywnie spędzi czas, w niepowtarzalnej atmosferze. Dzięki naszym animatorom Twoje dziecko przeniesie się w pełen fantazji świat bajek i niesamowitych opowieści. Wydarzenia przeprowadzane są w specjalnie wydzielonej strefie na pasażu, z wygodnymi poduchami i pufami, aby wszyscy uczestnicy czuli się bezpiecznie i komfortowo. Podczas zajęć najmłodsi mogą brać także udział w programie Steraków.

 

Akademia Twórczego Malucha, strefa Foodcourt:

- druga sobota miesiąca (poza okresem letnim), w godz. 12.00-13.30

 

Sprawdźcie termin najbliższej edycji.

Najlepsza zabawa w każdym wieku!

Najlepsza zabawa w każdym wieku!

Od dawna dokładamy wszelkich starań, aby wszyscy najmłodsi czuli się u nas wspaniale. Dwa place zabaw i strefa letnich zabaw na patio to wyjątkowe atrakcje, które pozostają do ich dyspozycji przez cały czas otwarcia naszego Centrum.

Zabawa dla małych i tych większych na naszych placach zabaw. 

 

Drodzy Rodzice, możecie sprawić, że wizyta w naszym Centrum będzie miłym spędzeniem czasu nie tylko dla Was, ale także dla Waszych pociech. Wszystko za sprawą stref dla najmłodszych. Pierwsza z nich znajduje się na foodcourcie  - idealna dla wszystkich miłośników zabaw ruchowych. Kolejną znaleźć można przy sklepie Duka. Wyposażona ona został w kolorowe, funkcjonalne elementy, doskonałe do użytkowania przez dzieci w wieku przedszkolnym. W okresie letnim na dzieci czeka patio z piaskownicą XXL i dmuchańcami.

 

Zobaczcie na mapie, gdzie znajdują się place zabaw.

Wszystkie dzieciaki zbierają Steraki!

Wszystkie dzieciaki zbierają Steraki!

Od kilku lat Steraki towarzyszą najmłodszym podczas wszelkich zabaw i wydarzeń w naszym Centrum. To bohaterowie naszego programu lojalnościowego, w którym za zakupy w wybranych sklepach CH Ster można otrzymać maskotki oraz ubranka dla nich.

Zabierzcie uroczą rodzinkę Steraków ze sobą do domu.

 

Dlaczego Centrum Handlowe Ster jest wyjątkowe? Bo tylko u nas znajdziecie przesympatyczną rodzinkę Steraków! Już od jakiegoś czasu nasze Centrum zamieszkują urocze maskotki – króliczki oraz ich przyjaciele – sympatyczny piesek i kotek. Teraz możecie taką maskotkę otrzymać na własność – wystarczy, że będziecie uczestniczyć w naszym programie lojalnościowym, zbierając naklejki w specjalnych paszportach i wymieniając je na Steraki oraz specjalnie dla nich zaprojektowane ubranka. Bawcie się z nami i zbierajcie Steraki!


Więcej informacji na temat programu Steraków znajdziecie tutaj.

Wakacyjna zabawa na patio CH Ster!

Wakacyjna zabawa na patio CH Ster!

Przez cały okres letni wszystkie dzieci mogą uczestniczyć w specjalnych warsztatach pod nazwą Wakacyjne Patio. Bańki mydlane, brokatowe tatuaże, gry podwórkowe, zabawy i konkursy – wszystko to znajdziecie na patio naszego Centrum.

Wspaniała zabawa pod chmurką przez całe lato. 

 

Zapraszamy Was na najlepszy plac zabaw w okolicy! Tutaj codziennie, w godzinach otwarcia naszego Centrum, przez cały okres wiosenno – letni, królują atrakcje skierowane do wszystkich najmłodszych – skakance, dmuchańce i piaskownica w rozmiarze XXL. W okresie wakacyjnym Wasze dzieci mogą także skorzystać z animacji, połączonych z zabawami ruchowymi i twórczymi warsztatami. Wakacyjne Patio to fantastyczna, kreatywna zabawa na świeżym powietrzu. Podczas zajęć najmłodsi mogą brać także udział w programie Steraków.

 

Wakacyjne Patio, patio CH Ster:

- każda sobota miesiąca (od czerwca do sierpnia), w godz. 12.00-18:00

 

Sprawdźcie termin najbliższej edycji.