Ster kobietom

Szukacie pomysłu na nowe stylizacje?

Szukacie pomysłu na nowe stylizacje?

Ana Pelicana, nasza stylistka, jest niezawodna! Pomoże każdemu ubrać się odpowiednio do jego figury, schematu urody oraz indywidualnych upodobań. Spotkacie ją podczas Pogotowia Modowego w naszym Centrum.

Moda, styl, uroda – to wszystko każdego dnia znajdziecie w naszym Centrum.

 

Najnowsze kolekcje modowe, nowinki kosmetyczne, stylowe inspiracje do domu czekają na Was w sklepach CH Ster.

Jeżeli potrzebujecie modowego wsparcia w doborze stylizacji, pomoże Wam w tym nasza profesjonalna stylistka, która podczas „Pogotowia Modowego” nie tylko wesprze w skompletowaniu ubrań oraz akcesoriów, ale także zainspiruje każdego poszukującego najnowszych trendów. Ana Pelicana jest niezawodna! Spotkacie ją w wybranych butikach, gdzie pomoże każdemu ubrać się odpowiednio do jego figury, schematu urody oraz indywidualnych upodobań. Nie zastanawiaj się długo i skorzystaj z bezpłatnych porad Any.

 

Pogotowie Modowe, wybrane sklepy CH Ster:

- piątek, w godz. 14.00-19.00

- sobota, w godz. 11.00-16.00

Zaprasza Ana Pelicana, stylistka

 

Jesteście ciekawi, jakie są najnowsze trendy? Wskazówki od Any Pelicany, jak się ubrać w tym sezonie znajdziecie tutaj.

Sprawdźcie termin najbliższej edycji.

Lubicie spotkania w inspirującym gronie?

Lubicie spotkania w inspirującym gronie?

Kobiecym Okiem w Sterze to warsztaty, podczas których każda kobieta może znaleźć porady i dyskusje na szereg tematów, wymienić się uwagami z innymi, a także miło spędzić czas w towarzystwie osób o podobnych zainteresowaniach.

Nie tylko modą żyje nasze Centrum!

 

Wiemy, jak ważny dla kobiet jest rozwój osobisty. Dlatego właśnie powstał cykl spotkań Kobiecym Okiem w Sterze, skierowany do wszystkich Pań zainteresowanych zagadnieniami z zakresu rodzicielstwa, biznesu czy psychologii. Od 2017 roku spotykamy się w miłej atmosferze, w gronie kobiet pełnych pasji i ciekawych tego, jak rozwijać samą siebie. Warsztaty prowadzą Nina Kaczmarek i Anita Gałek, założycielki portalu Kobietowo.pl, który został doceniony przez Prezydenta Miasta Szczecin, który objął go swoim patronatem.

 

Kobiecym Okiem w Sterze, lokal Ster po Sąsiedzku:

- ostatni czwartek miesiąca, w godz. 18.00-20.00

Zapraszają Nina Kaczmarek i Anita Gałek, Kobietowo.pl

 

Zobacz na mapie, gdzie odbywają się nasze spotkania.

Sprawdź termin najbliższej edycji.

Znani i lubiani w naszym Centrum

Znani i lubiani w naszym Centrum

Podczas spotkania inauguracyjnego cykl spotkań Kobiecym Okiem w Sterze w tym roku, mieliśmy ogromną przyjemność gościć Tatianę Mindewicz-Puacz, która poprowadziła inspirujące warsztaty na temat motywacji.

Odpal swoją wewnętrzną moc i naucz się z niej korzystać.

 

Oto hasło edycji specjalnej naszego kwietniowego spotkania z udziałem Tatiany Mindewicz-Puacz -  doradcy i trenera rozwoju osobistego, certyfikowanego coacha i psychoterapeuty. Znanej z roli mentorki w programie „Projekt Lady”, emitowanego przez stację TVN. Jak zamieniać marzenia w cele? Jak znaleźć w sobie to, czego szukamy „poza sobą”? Jak wprowadzać zmiany, a nie o nich myśleć? Odpowiedzi na te i inne pytania uczestniczki odnalazły podczas tych inspirujących warsztatów. Na spotkanie, jak zawsze, zaprosiło Kobietowo.pl - portal wspierający Kobiety przedsiębiorcze z woj. Zachodniopomorskiego.

Obierzcie ster na styl i bawcie się modą!

Obierzcie ster na styl i bawcie się modą!

Specjalne wydarzenie, podczas którego spotykamy się z interesującymi osobami z branży modowej i urodowej, przeprowadzamy bezpłatne konsultacje i warsztaty. Wszystko w przyjaznej atmosferze, pełnej pozytywnej energii i dużej dawki inspiracji.

Najnowsze trendy modowe i nowinki kosmetyczne w jednym miejscu! 

 

Jeżeli szukacie inspiracji do wymiany swojej garderoby, to trafiłyście idealnie. Ster na styl to cykliczne wydarzenie, organizowane przed rozpoczęciem nowego sezonu, podczas którego przybliżamy Wam najnowsze kolekcje, trendy i inspiracje. Stylistka Ana Pelicana pomoże Wam dobrać stylizację idealną, a konsultantki i wizażystki dopasują odpowiednie kosmetyki do Waszych potrzeb. Możecie poznać także twórczość lokalnych projektantów mody, dowiedzieć się co nieco o modzie kapsułowej i skorzystać ze stoiska do wymiany ubrań. 

 

Ster na Styl, strefa Foodcourt:

- wybrana sobota, w godz. 12.00-16.00

 

Sprawdźcie termin najbliższej edycji.