Ster kobietom

Szukacie pomysłu na nowe stylizacje?

Szukacie pomysłu na nowe stylizacje?

Ana Pelicana, nasza stylistka, jest niezawodna! Pomoże każdemu ubrać się odpowiednio do jego figury, schematu urody oraz indywidualnych upodobań. Spotkacie ją podczas Pogotowia Modowego w naszym Centrum.

Moda, styl, uroda – to wszystko każdego dnia znajdziecie w naszym Centrum.

 

Najnowsze kolekcje modowe, nowinki kosmetyczne, stylowe inspiracje do domu czekają na Was w sklepach CH Ster.

Jeżeli potrzebujecie modowego wsparcia w doborze stylizacji, pomoże Wam w tym nasza profesjonalna stylistka, która podczas „Pogotowia Modowego” nie tylko wesprze w skompletowaniu ubrań oraz akcesoriów, ale także zainspiruje każdego poszukującego najnowszych trendów. Ana Pelicana jest niezawodna! Spotkacie ją w wybranych butikach, gdzie pomoże każdemu ubrać się odpowiednio do jego figury, schematu urody oraz indywidualnych upodobań. Nie zastanawiaj się długo i skorzystaj z bezpłatnych porad Any.

 

Zapraszamy w trzeci piątek (godz. 14-19) i sobotę (godz. 11-16) miesiąca.

Lubicie spotkania w inspirującym gronie?

Lubicie spotkania w inspirującym gronie?

Kobiecym Okiem w Sterze to warsztaty, podczas których każda kobieta może znaleźć porady i dyskusje na szereg tematów, wymienić się uwagami z innymi, a także miło spędzić czas w towarzystwie osób o podobnych zainteresowaniach.

Nie tylko modą żyje nasze Centrum!

 

Wiemy, jak ważny dla kobiet jest rozwój osobisty. Dlatego właśnie powstał cykl spotkań Kobiecym Okiem w Sterze, skierowany do wszystkich Pań zainteresowanych zagadnieniami z zakresu rodzicielstwa, biznesu czy psychologii. Od 2017 roku odbywały się kobiece warsztaty - w miłej atmosferze, w gronie kobiet pełnych pasji i ciekawych tego, jak rozwijać samą siebie. Warsztaty prowadzone przez Ninę Kaczmarek i Anitę Gałek, założycielki portalu Kobietowo.pl, który został doceniony przez Prezydenta Miasta Szczecin, który objął go swoim patronatem.

Znani i lubiani w naszym Centrum

Znani i lubiani w naszym Centrum

Podczas spotkania inauguracyjnego cykl spotkań Kobiecym Okiem w Sterze w tym roku, mieliśmy ogromną przyjemność gościć Tatianę Mindewicz-Puacz, która poprowadziła inspirujące warsztaty na temat motywacji.

Odpal swoją wewnętrzną moc i naucz się z niej korzystać.

 

Oto hasło edycji specjalnej naszego kwietniowego spotkania z udziałem Tatiany Mindewicz-Puacz -  doradcy i trenera rozwoju osobistego, certyfikowanego coacha i psychoterapeuty. Znanej z roli mentorki w programie „Projekt Lady”, emitowanego przez stację TVN. Jak zamieniać marzenia w cele? Jak znaleźć w sobie to, czego szukamy „poza sobą”? Jak wprowadzać zmiany, a nie o nich myśleć? Odpowiedzi na te i inne pytania uczestniczki odnalazły podczas tych inspirujących warsztatów. Na spotkanie, jak zawsze, zaprosiło Kobietowo.pl - portal wspierający Kobiety przedsiębiorcze z woj. Zachodniopomorskiego.

Obierzcie ster na styl i bawcie się modą!

Obierzcie ster na styl i bawcie się modą!

Specjalne wydarzenie, podczas którego można spotkać się z interesującymi osobami z branży modowej i urodowej, wziąć udział w bezpłatnych konsultacjach i warsztatach. Wszystko w przyjaznej atmosferze, pełnej pozytywnej energii i dużej dawki inspiracji.

Najnowsze trendy modowe i nowinki kosmetyczne w jednym miejscu! 

 

Jeżeli szukacie inspiracji do wymiany swojej garderoby, to trafiłyście idealnie. Ster na styl to wydarzenie podczas którego można poznać najnowsze kolekcje, trendy i inspiracje. Stylistka Ana Pelicana pomaga dobrać stylizację idealną, a konsultantki i wizażystki dopasowują odpowiednie kosmetyki do Waszych potrzeb. Możecie poznać także twórczość lokalnych projektantów mody, dowiedzieć się co nieco o modzie kapsułowej i skorzystać ze stoiska do wymiany ubrań.