08 lipiec 2020

Razem dbamy o bezpieczne zakupy

Drodzy Klienci. W dniu 1 czerwca w naszym centrum wznowiły działalność wyspy kosmetyczne.

Od 18 maja istnieje możliwość spożywania posiłków przy stolikach znajdujących się w strefie restauracyjnej z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Otwarty został salon z usługami fryzjerskimi.

Niezmiennie od 4 maja, w naszym Centrum funkcjonują salony i punkty usługowe.

Godziny otwarcia:

CH Ster Centrum Handlowe Ster

Sklepy na terenie centrum: pon – sob. 9:00 – 21:00

bi1 Hipermarket bi1

pon – sob. 8:00 – 22:00

Centrum na otwarcie spełniło wszystkie wymogi wynikające z rozporządzenia jak również wiele dodatkowych zaleceń mających na celu jak największy komfort i bezpieczeństwo zakupów.

W Sterze pojawiły się automaty do zakupu maseczek i środków higienicznych, bezdotykowe dyspensery z mydłem oraz z płynem dezynfekującym w łazienkach i przy wejściach do nich, bezdotykowe dyspensery z płynem dezynfekującym przy każdym wejściu na teren centrum.

Na terenie obiektu pojawiły się również informacje dotyczące zachowania dystansu 2-metrowego, zasad higieny w odniesieniu do mycia rąk, używania maseczek, rękawiczek jednorazowych oraz ilości osób przebywających w jednym czasie na terenie obiektu. Nasz serwis sprzątający nieustannie dezynfekując najczęściej dotykane powierzchnię dba o Państwa bezpieczne zakupy.

logo

Dane kontaktowe

Centrum Handlowe STER

  • Ul. Ku Słońcu 67
  • 71-047 Szczecin
  • Tel: 91/ 486 90 41
  • Fax: 91/ 486 90 43
Top

https://www.euwinsg.com/ http://euwin777.com/ http://euwinsgd2.com/ epicwin http://slots33play.com/ http://www.deluxew.com/