27 wrzesień 2018

Kobiecym Okiem | Warsztaty dla kobiet

Sezon urlopowy już za nami i czas wracać do pracy. O stresie, wypaleniu zawodowym oraz sposobach jak sobie z nimi poradzić, porozmawiamy podczas spotkania Kobiecym Okiem w Sterze, 27 września.

Z racji tego, że współczesne kobiety niejednokrotnie są bezradne w obliczu ogromu zajęć i ilości obowiązków, również tych zawodowych, temat radzenia sobie ze stresem jest niezwykle ważny. Podczas warsztatów zastanowimy się, w którym momencie życia zawodowego powinnyśmy zadać sobie pytanie: jestem zmęczona, czy już wypalona? Przedyskutujemy także, jak znaleźć złoty środek pomiędzy pracą, a sferą prywatną.

Na zaproszenie Moje Flow- coaching/szkolenia - Anita Gałek i Nina Kaczmarek pieknyumysl.info coaching warsztaty szkolenia z www.Kobietowo.pl  zajęcia poprowadzi Anna Kaczyńska z firmy szkoleniowej www.alteratio.pl , ekspert kliniczny, trenerka biznesu z wieloletnim doświadczeniem w przeciwdziałaniu wypaleniu zawodowemu i radzeniu sobie ze stresem. Jak co miesiąc, nie zabraknie także pokazu najnowszych kolekcji Unisono i Venezia, poczęstunku od Cafe Castellari☕ oraz konkursu na metamorfozę o wartości 1000 zł

Zapraszamy do nowego lokalu Kobiecym Okiem – naprzeciwko kwiaciarni Galeria Nastrojów Flowers & Home Decor.

Wstęp wolny, a dzieci, jak zawsze, mile widziane.

Kobiecym Okiem w Sterze, 27 września, godz. 18:00-20:00.

 

 

 

logo

Dane kontaktowe

Centrum Handlowe STER

  • Ul. Ku Słońcu 67
  • 71-047 Szczecin
  • Tel: 91/ 486 90 41
  • Fax: 91/ 486 90 43
Top