Usługi i udogodnienia

Z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie naszych klientów wprowadziliśmy na terenie Centrum Handlowego STER szereg udogodnień, dzięki którym zakupy staną się jeszcze łatwiejsza a nasza oferta bardziej kompleksowa.

Place zabaw

W pełni bezpieczne i nowoczesne place zabaw na terenie centrum handlowego.

Bezpłatne Wi-Fi

Bezprzewodowy Internet dostępny jest bezpłatnie na terenie całego Centrum Handlowego Ster.

Pokój dla rodzica z dzieckiem

CH Ster szczególną troską otacza rodziców z dziećmi. W związku z tym przygotowaliśmy specjalny pokój dla matek z dziećmi ulokowany w kompleksie łazienek na terenie centrum, w którym mogą Państwo nakarmić oraz przewinąć swoje pociechy.

Parkingi

Zmotoryzowanych klientów zapraszamy do korzystania z naszego parkingu. Do Państwa dyspozycji oddajemy prawie 1100 bezpłatnych miejsc parkingowych, w tym 10 dla osób niepełnosprawnych.

Bezpłatne stojaki na rowery

Do dyspozycji miłośników dwóch kółek, przeznaczyliśmy stojaki na rowery umieszczone przy wejściach do Centrum.

Bankomat/Wpłatomat

W celu zapewnienia Państwu wysokiego komfortu zakupów, oddajemy do Państwa dyspozycji 2 bankomaty Euronet, 1 bankomat PKO BP, 1 wpłatomat Euronet.

Udogodnienia dla niepełnosprawnych klientów

Zarówno w budynku jaki na parkingu zapewniamy udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

Kantor

Punkt Kantoru zlokalizowany jest naprzeciwko Hipermarketu bi1.

Bezpieczeństwo

W trakcie pobytu w CH Ster nad Państwa bezpieczeństwem czuwają przeszkoleni pracownicy profesjonalnej agencji ochrony. Cały obiekt jest pod nadzorem kamer.

KluczSerwis

Punkt, w którym nasi klienci mogą skorzystać z takich usług jak: dorabianie kluczy domowych i samochodowych, kodowanie kluczy z transponderem, informacja o wymianie baterii zegarkowych.

Drukarka mobilna Zeccer

Zeccer to sieć mobilnych drukarek samoobsługowych umożliwiająca zdalne wydruki dokumentów i zdjęć przez: komputer, smartfon czy tablet. Dzięki wysokiej klasy sprzęcie, dobrym gatunkowo papierze i tonerze - wydruki są najwyżej jakości. Więcej.

logo

Dane kontaktowe

Centrum Handlowe STER

  • Ul. Ku Słońcu 67
  • 71-047 Szczecin
  • Tel: 91/ 486 90 41
  • Fax: 91/ 486 90 43
Top

https://www.euwinsg.com/ http://euwin777.com/ http://euwinsgd2.com/ epicwin http://slots33play.com/ http://www.deluxew.com/